Південний гірничо-збагачувальний комбінат
Прес-центр
Новини

Південний ГЗК інвестує у розвиток соціальної інфраструктури Кривого Рогу

22.11.2021
ЮГОК инвестирует в развитие социальной инфраструктуры Кривого Рога

Південний ГЗК продовжує інвестувати у розвиток Кривого Рогу. Комбінат модернізує соціальну інфраструктуру громади, допомагає охороні здоров'я та освіти міста. У 2021 році підприємство профінансує оновлення громадського простору, житлових будівель та навчальних закладів.

Головний соціальний проект 2021 року – реконструкція площі Гірницької слави. Пішохідна зона – центр житлового масиву ПГЗК, місце проведення вуличних свят та масових заходів. Новою тротуарною плиткою вимостять 3 тисячі квадратних метрів доріжок, встановлять 28 вуличних світильників, укладуть газон із краплинним поливом.

ПІВДГЗК спрямував кошти на благоустрій зони відпочинку перед будинками на перетині проспекту Південний та вулиці Підлепи. Територію викладуть плиткою зі штучного каменю. У 2020 році за підтримки комбінату стіни будівель прикрасили муралами, які отримали назву «Майбутнє Південного ГЗК».

На початку листопада ремонтно-будівельний цех комбінату відреставрував фасад сімейного гуртожитку, розташованого на проспекті Південний, 19. Фахівці оштукатурили та пофарбували стіни, відновили елементи архітектурного декору.

Підприємство також фінансує покращення дворів житлового масиву ПГЗК. На кошти комбінату утеплять під'їзди та впорядкують територію перед багатоквартирними будинками. Вже почалася робота за чотирма адресами на вулиці Салтиківській та двома - на Панаса Мирного.

Комбінат виділив кошти на реставрацію навчальних майстерень політехнічного коледжу. Навчальний заклад – профільний вуз з підготовки залізничників для підприємства. Реставрація приміщень допоможе викладачам навчати студентів у комфортних умовах.

Для чотирьох дитячих садків підприємство закупило нове вентиляційне, кухонне та холодильне обладнання. ПівдГЗК також профінансує встановлення ігрового містечка для дітей з інвалідністю. Майданчик розташується у парку імені Савицького та стане першим інклюзивним простором Кривого Рогу.

Директор з персоналу та соціальних питань Південного комбінату Лілія ВАХОВСЬКА:

- Південний ГЗК прагне створити комфортні умови для життя криворожан. При створенні програм соціальних інвестицій зважаємо на думку городян, намагаємося, щоб кожен проект приносив суспільству користь. Завдяки спільним зусиллям бізнесу та громади Кривий Ріг стає містом, де хочеться жити, працювати та виховувати людей.

ПІВДГЗК з 2010 року інвестує у розвиток соціальної інфраструктури Інгулецького району Кривого Рогу. Підприємство відремонтувало міську лікарню №11, упорядкувало парк імені Савицького. Комбінат також відреставрував фасади будинків проспекту Південний, прикар'єрного селища Мотронівка. Комбінат, будівля Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія». У розвитку соціальної інфраструктури комбінату допомагає Інгулецька районна у місті Кривий Ріг рада.