Південний гірничо-збагачувальний комбінат
Прес-центр
ЗМІ про нас

Людина року Богдан Меліхов: «Секрет мого успіху – цілеспрямованість»

07.09.2021
Людина року Богдан Меліхов: «Секрет мого успіху – цілеспрямованість»

 У цьому році майстру технологічної зміни рудозбагачувальної фабрики №1 Богдану Меліхову вдача посміхнулася у двократному розмірі.

Чоловік не тільки отримав почесне звання «Людина року Південного гірничо-збагачувального комбінату», але й виграв конкурс «Найкращий робітник за професією» серед машиністів млинів. Яких зусиль для цього йому треба було прикласти?

У 2019 році Богдан вперше став переможцем конкурсу «Кращий робітник за професією». Тоді він зізнався, що до тієї перемоги йшов довгі чотири роки. Спочатку спроби не були результативними, однак й марними не були, бо приносили досвід.

– Вважаю, раніше мені не вистачало впевненості у собі, – зізнається хлопець. – Однак я не полишав надії та впевнено йшов до мети.

Потім все ж таки була довгоочікувана перемога у конкурсі. Через деякий час Богдан отримав не менш почесне звання «Гордість цеху». У цьому році чоловік знов став кращим машиністом млинів, а згодом його фото ще й прикрасило Алею слави підприємства.

Почалося ж все зі вступу до Криворізького національного університету на спеціальність «Збагачення корисних копалин». Вже на четвертому курсі вишу хлопець отримав посвідчення за професією машиніст млинів і почав шукати роботу. Тоді перспективного юнака й приміти на Південному комбінаті. Першим його колективом стала друга рудозбагачувальна фабрика, а з часом він перевівся до колективу першої фабрики.

Усі ці роки чоловік часу не втрачав. У 2018 році подав пропозицію зі зменшення витрат технічної води, економічний ефект від якої складав більш ніж п’ятсот тисяч гривень. Минулого року подав пропозицію щодо зниження витрат технічної води вузла 1-ї стадії магнітної сепарації других барабанів секції №1-8 за рахунок впровадження заходів з оптимізації живлення сепараторів ПБМ-П-90/250. У цьому ж році брав участь у розробці 2-х СОПів. Крім того, Богдан Меліхов активно працює над створенням робочого місця згідно з системою 5С на дільниці подрібнення. Як бачите, звання «Людина року» чоловік отримав більше ніж заслужено. Цілеспрямованість – найсильніша риса у характері нашого гірника. Саме завдяки їй Богдан досяг успіху у поставлених перед собою цілях і навіть більшого

– Ніде, ніколи і нікому не буває легко, – говорить володар звання «Людина року» та переможець конкурсу «Кращий робітник за професією-2021». – Коли я прийшов на комбінат, то перший час, звісно, було важкувато. Однак завдяки колегам та особистій наполегливості кожного разу все краще і краще справлявся з поставленими задачами. Те ж було і з участю у конкурсі. Однак, якщо працювати над собою, то результат рано чи пізно буде досягнутий.

Погодьтеся, непогана порада для робітників комбінату, незалежно від їх віку та досвіду роботи. Не варто покидати почате після першої ж з невдач.